ورود | ثبت نام 021-46019811
اکانت فریلنسر - اکانت وریفای شده سایت های فریلنسری و خدمات فریلنسری

وریفای اکانت سایت آپورک

برای فعالیت در سایت upwork و ساخت اکانت وریفای شده باید 2 مرحله وریفای را بگذرانیم بدین صورت است که ما برای شما در سایت آپورک ثبت نام می کنیم و وریفای مرحله اول اکانت شما را انجام میدهیم و اکانت وریفای شده upwork را به شما تحویل می دهیم و شما به راحتی در سایت Upwork فعالیت می کنید و می توانید پروژه بگیرید و درآمد خود را نقد کنید و... ولی مرحله دوم وریفای فقط برای برخی از اکانت ها می باشد بدین صورت که ممکن است سایت upwork این مرحله را از شما بخواهد که وریفای کنید ممکن هم هست که احتیاجی نباشد که شما مرحله دوم را وریفای کنید در واقع این مرحله به صورت تصادفی از برخی از کاربران سایت آپورک در خواست می شود.

سفارش اکانت upwork
banner
banner

بازه ی زمانی ساخت اکانت وریفای شده upwork

بازه زمانی وریفای اکانت سایت upwork ما بین 1 تا 2 روز می باشد

مرحله اول وریفای اکانت سایت آپورک

در این مرحله ما برای شما در سایت آپورک ثبت نام می کنیم و وریفای مرحله اول را در سایت آپورک برای شما انجام می دهیم و اکانت آپورک را به شما تحویل می دهیم و شما به راحتی در این سایت فعالیت کنید ، پروژه بگیرید و درآمد خود را نقد کنید.

مرحله دوم وریفای اکانت سایت آپورک

مرحله دوم وریفای اکانت آپورک بدین صورت است که سایت آپورک از شما می خواهد که بصورت تصویری با شما صحبت کند لذا باید در یک تایم مشخص با کارشناس سایت آپورک ارتباط ویدیویی برقرا کنید تا تصویر شما را ببنید تا مطمئن شود که شما مالک اکانت هستید روش دیگر این است شما این مرحله را به ما بسپارید تا ما برای شما این مرحله را وریفای کنیم و دیگر نیازی به برقرای تماس ویدیویی نیست.

banner

روش های نقد کردن درآمد از سایت upwork

روش های قابل قبول سایت upwork را برای شما در لینک زیر برای شما قرار دادیم ، به طور خلاصه بهترین روش برای نقد کردن درآمد از سایت upwork داشتن حساب paypal یا skrill می باشد سایت اکانت فریلنسر امکان ساخت اکانت وریفای شده paypal یا skrill را برای شما عزیزان فراهم کرده است شما با داشتن یک حساب paypal به راحتی می توانید درآمدتان را از سایت freleancer نقد کنید.