وبلاگ

  • صفحه اصلی
  • نقد کردن درآمد ارزی از سایت freelancer (برداشت پول از حساب فریلنسر)
image
image
image
image
image
image
image
image
image

نقد کردن درآمد ارزی از سایت freelancer (برداشت پول از حساب فریلنسر)

امروز می خواهیم در مقاله ای به شما عزیزان نحوه برداشت وجه از اکانت شما در سایت  freelancer و انتقال پول به حساب های ارزی مانند paypal و... را آموزش دهیم.در مقاله ی روش های متداول برای نقد کردن درآمد از سایت freelancer روش های متداول برای معرفی یک حساب ارزی به سایت Freelancer را به شما عزیزان آموزش دادیم و بررسی کردیم که چه حساب هایی را می توان به سایت Freelancer معرفی کردن تا درآمد موجود در حساب فریلنسر را به آن انتقال داد،حال می خواهیم در این مقاله به شما نحوه انتقال وجه به یکی از این حساب های ارزی را آموزش دهیم.

 هنگامی که شما در سایت فریلنسر فعالیت کردید و درآمدی را کسب کردید برای انتقال این درآمد به حساب ارزی باید به صورت زیر عمل کرد

مراحل را مشابه زیر دنبال کنید

  • برروی عکس پروفایلتان که در منوی بالای صفحه قرار دارد یک کلیک کنید

  • از منوی آبشاری باز شده بر روی گزینه Withdraw Funds کلیک کنید یا مستقیم وارد این لینک (Freelancer Direct Withdraw Link) شوید.

  • در صفحه ی باز شده روش های متداول برای برداشت وجه به شما معرفی شده که با علامت قرمز معرفی شده شما می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید.

مثلا ما Paypal را انتخاب می کنیم.صفحه ی زیر باز می شود و در این صفحه شما می توانید مبلغ مورد نظرتان را از حساب فریلنسرتان به paypal انتقال بدهید ولی نکته مهم این است که حداقل مبلغ باید 30 دلار باشد.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های اجباری توسط ستاره مشخص شده اند *