وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)

Fiverr یکی از شناخته شده‌ترین وب‌سایت‌های موجود برای فریلنسرها و مشتریانی است که به‌دنبال رابطی برای شروع یک کسب و کار مناسب هستند. یک فریلنسر بنا به مهارت‌هایی که دارد، می‌تواند پروژه‌های مختلفی را از طریق این سایت پیدا کرده و پیشنهادات خود را برای انجام آن‌ها ارائه دهد. سایت فایور محلی است که یک فریلنسر و کارفرما می‌توانند همدیگر را پیدا کرده و در فضایی مورداعتماد گردش یک پروژه را دنبال کنند.

وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
Fiverr یکی از شناخته شده‌ترین وب‌سایت‌های موجود برای فریلنسرها و مشتریانی است که به‌دنبال رابطی برای شروع یک کسب و کار مناسب هستند. یک فریلنسر بنا به مهارت‌هایی که دارد، می‌تواند پروژه‌های مختلفی را از طریق این سایت پیدا کرده و پیشنهادات خود را برای انجام آن‌ها ارائه دهد.
Fiverr یکی از شناخته شده‌ترین وب‌سایت‌های موجود برای فریلنسرها و مشتریانی است که به‌دنبال رابطی برای شروع یک کسب و کار مناسب هستند. یک فریلنسر بنا به مهارت‌هایی که دارد، می‌تواند پروژه‌های مختلفی را از طریق این سایت پیدا کرده و پیشنهادات خود را برای انجام آن‌ها ارائه دهد.
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)
وریفای اکانت سایت فایور (Fiverr)

خدمات احراز هویت در سایت Fiverr

سایت اکانت فریلنسر امکان احراز هویت در سایت فایور را برای شما دارد ، در صورت تمایل می توانید خدمات احراز هویت سایت فایور (KYC) در این سایت را به ما بسپارید تا ما خدمات احراز هویت این سایت را برای شما انجام دهیم ، توجه بفرمایید که امکان احراز هویت در سایت فایور امکان پذیر می باشد و به معنی افتتاح حساب از ابتدا در این سایت نیست ، اگر اکانت Fiverr شما به مرحله احراز هویت رسیده است ، می توانید فرایند احراز هویت در این سایت را که طبق قوانین سایت آپورک می بایست باید با موبایل انجام شود ، این فرایند را به ما بسپارید تا این فرایند را برای شما انجام دهیم. با توجه به قوانین سایت Fiverr باید با تلفن همراه که دسترسی به لوکیشن مکانی نیاز دارد ، احراز هویت ویدیو را در این سایت انجام دهید و با توجه به اینکه شما در ایران هستید امکان وریفای با موبایل وجود ندارد ولی سایت اکانت فریلنسر به راحتی امکان وریفای با تلفن واقعی در خارج از ایران برای شما انجام می دهد ، به همین منظور پکیج زیر برای احراز هویت سایت فایور ارائه می شود.

فعالیت در سایت فایور

شما با داشتن استعداد می‌توانید آن را در وب‌سایت Fiverr به نمایش گذاشته و با افراد حرفه‌ای کار کنید. این وب‌سایت شناخته شده راهی برای جمع کردن سابقه کار عالی برای شما است و می‌توانید در یک فضای حرفه‌ای، پروژه‌های مختلفی را انجام داده و پرداختی به‌موقع و تائید شده را نیز داشته باشید. با مراجعه به وب‌سایت اکانت فریلنسر می‌توانید زمینه‌سازی لازم جهت دریافت آی پی ثابت، Paypal و شماره خارجی وریفای شده را انجام داده و در نهایت کار خودتان را شروع کنید.

فعالیت در سایت Fiverr به‌عنوان مشتری

در ابتدا قصد داریم که از دید یک فردی که به‌دنبال فریلنسر برای انجام پروژه خود است، به سایت نگاه کنیم. سایت Fiverr از فیلترهای جستجوی حرفه‌ای برای این منظور استفاده می‌کند و چنین افرادی می‌توانند ابتدا خدمات موردنظر خود را وارد کرده و سپس با استفاده از الگوریتم جادویی فایور، بهترین فریلنسر را برای انجام آن پیدا کنند. با توجه به اینکه این الگوریتم تمام کارها را انجام می‌دهد، شما انتخاب ساده‌ای خواهید داشت و یقینا به بهترین مورد راهنمایی خواهید شد. شما تنها کافی است که نمونه کارهای فریلنسرهای پیشنهاد شده را مشاهده کرده و از میزان مهارت و کیفیت آن‌ها آگاهی پیدا کنید. می‌توانید سابقه کاری آن‌ها را در سایت مشاهده کرده و نظرات، انتقادات و پیشنهاداتی که کارفرمایان دیگر برای آن‌ها نوشته‌اند را مطالعه کنید. با بررسی آن‌ها می‌توانید دید بهتری نسبت به فریلنسر پیشنهاد شده داشته باشید. شما می‌توانید فریلنسری را انتخاب کنید که بهترین تناسب را با نیازهای شما داشته باشد. می‌توانید با فریلنسر مربوطه تماس گرفته و مطمئن شوید که کارها مطابق انتظار شما پیش خواهد رفت. این وب‌سایت راهنمایی‌های لازم را در این رابطه به شما می‌کند، اما در نهایت سلیقه و درخواست شما نیز کاملا مطرح بوده و می‌توانید بهترین خروجی را از پروژه خود دریافت کنید. سفارش و مشاهده قیمت

ارائه اطلاعات بیشتر و کم کردن گزینه‌ها

شما به‌عنوان تعریف کننده پروژه، می‌توانید اطلاعات بیشتری را در اختیار فریلنسرهایی که قصد انجام آن را دارند، ارائه دهید. به‌طور مثال می‌توانید بودجه پروژه را تعیین کرده و زمان تحویل آن را نیز بیان کنید. بدین ترتیب برنامه‌ریزی شما هم کاملا به سمع و نظر فریلنسر مربوطه رسانده شده و بازهم یک فیلترسازی خوب از بین درخواست‌های پیشنهادی به شما خواهد رسید.

لازمه‌ی فعالیت در سایت Fiverr

اگر بخواهیم در مورد سیستم پرداخت سایت Fiverr توضیح بیشتری را ارائه دهیم شما باید بدانید که برای فعالیت در این سایت، چه به‌عنوان فریلنسر و چه به عنوان کارفرما، باید از یک IP ثابت، حساب PayPal وریفای شده و شماره خارجی وریفای شده برخوردار باشید. با داشتن چنین امکاناتی می‌توانید فعالیت خود را در سایت شروع کرده و به‌سراغ پیشنهادات کاری بروید.

فعالیت در سایت Fiverr به‌عنوان یک فریلنسر

Fiverr را می‌توان بزرگ‌ترین بازار جهان برای خدمات دیجیتالی دانست. اگر استعدادی دارید و قصد دارید که از آن برای درآمدزایی استفاده کنید، می‌توانید آن را جامعه‌ی کارفرمایان در ارتباط گذاشته و پروژه‌های مختلف آن‌ها را انجام دهید. این فعالیت در یک فضای مطمئن و کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود و بنابراین شما نیز به‌عنوان عضوی از آن، می‌توانید رفته رفته پیشرفت کرده و عوایدی خود را بیشتر کنید. اگر یک طراح گرافیک، برنامه‌نویس، محتوانویس، مترجم، صدا پیشه یا هزاران حرفه‌ دیگر هستید، Fiverr جایی است که می‌توانید چنین استعدادهای خود را به منسه ظهور گذاشته و با افرادی حرفه‌ای همکاری داشته باشید. شما ابتدا باید پروفایل خودتان را به‌عنوان یک فریلنسر تکمیل کرده و امکان این را بدهید که کارفرمایان مهارت‌های شما را بدانند. با انجام دادن پروژه‌ها، سابقه کاری شما هم در این وب‌سایت وارد می‌شود و در نتیجه با دریافت یک رتبه‌بندی بهتر، می‌توانید پروژه‌های بیشتر و بهتری را دریافت کنید.

سرویس Gig روشی برای بیشتر دیده شدن

در سایت Fiverr سرویسی به‌نام Gig وجود دارد که می‌توانید آن را به‌فروش برسانید. با ساخت گیگ شما می‌توانید فرصتی برای نشان دادن استعدادهای خود داشته باشید و با ارائه اطلاعات به کارفرمایان، کمک کنید که شما را نیز در تصمیم‌گیری‌ها در نظر داشته باشند و در صورت علاقه‌مندی فعالیت روی پروژه را با شما ادامه دهند.

راه‌های موفقیت در سایت Fiverr

یکی از بهترین راه‌هایی که شما می‌توانید در سایت Fiverr برای معرفی استعدادها و خدمات خود از آن استفاده کنید، تولید و اضافه کردن فیلم به پروفایل‌تان است. بدین ترتیب یک راه ارتباطی شخصی بین شما و کارفرما ایجاد شده و وی می‌تواند هرچه بهتر و ملموس‌تر با مهارت‌های شما آشنا شود. سازندگان سایت راهی را در نظر گرفته‌اند که شما توسط آن بتوانید هرچه بهتر با کارفرمایان در ارتباط بوده و آن‌ها را ترغیب به استفاده از شما برای انجام دادن پروژه کنید. این امکان در صفحه‌ی Gig شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید از این روش جدید و عالی استفاده کنید. هرچه قدر که فعالیت بهتری در ایجاد Gig داشته باشید، می‌توانید درآمد خود را در سایت به حداکثر رسانده و سفارش‌های بیشتری را دریافت کنید. پیشنهادات خود را سریع به کارفرمایان ارسال کرده و سعی کنید که همیشه پیشگام باشید. رشد دادن حرفه‌ی خود به‌عنوان یک فریلنسر هم یکی دیگر از راه‌های موفقیت است و می‌توانید تجارت خارق‌العاده خود را با مشتریانی که با آن‌ها کار می‌کنید، به اشتراک گذارید. شما یک فریلنسر آنلاین هستید و روش‌ها و ترفندهای بسیاری برای فعالیت خوب و عالی در سایت Fiverr خواهید داشت.

شروع به کار در فایور

باید اضافه کرد که سایت Fiverr یکی از بهترین بازارهای مشاغل دیجیتالی است و می‌توانید با ساخت پروفایل خود در این سایت، آینده‌ی خوشی را برای خود رقم بزنید. باتوجه به محدودیت‌هایی که در کشور ما وجود دارد، شما با مراجعه به سایت اکانت فریلنسر ، می‌توانید روند ساخت اکانت و شروع فعالیت را در این سایت، به‌شکل سهل و آسان دنبال کنید. کلیه ابزارهای لازم برای فعالیت به‌شما داده می‌شود و درآمد هم به‌صورت مستقیم به یک حساب PayPal وریفای شده واریز خواهد

فضای کاری Fiverr

فعالیت و انجام پروژه در وب‌سایت Fiverr در فضای کاملا شفافی انجام می‌شود. شما و کارفرما یک داشبورد مشترک خواهید داشت و می‌توانید فعالیت تیمی را پیگیری کنید. این صفحه به‌طور مرتب در حال همگام سازی خواهد بود و می‌توانید روند کنونی پروژه را مشاهده کنید. در صورت بروز هر گونه مشکل با کارفرما، می‌توانید راه حل سریعی را از طریق پشتیبانی سایت دریافت کرده و هر راهنمایی که نیاز دارید را دریافت کنید. این وب‌سایت گزینه‌های ایمن و مورداعتمادی را برای پرداختی درنظر گرفته است و می‌توانید کارت‌های مختلفی را به حساب خود متصل کنید. وب‌سایت اکانت فریلنسر با تخصیص شماره خارجی وریفای شده و حساب PayPal وریفای شده، کمک می‌کند که یک کاربر ایرانی بتواند با روند ساده‌تری در این وب‌سایت اکانت شخصی خود را بسازد. وب‌سایت Fiverr به‌صورت کامل از پروسه پرداخت بین فریلنسر و مشتری حمایت می‌کند و با ایجاد پروتکلی مورداعتماد برای این منظور، می‌تواند اطمینان خاطر را به هر دو طرف فعالیت ارائه کند. شما به‌عنوان یک فریلنسر باید از قیمت پیش‌فرض آگاهی پیدا کرده و بتوانید در عرض چند دقیقه یک بررسی دقیق انجام دهید. با تائید اطلاعات مندرج شده، شما قراردادی را برای انجام پروژه تائید می‌کنید و باید تا انتهای پروژه نیز به آن پایبند باشید. همه‌ی این موارد می‌توانند سابقه‌ای درخشان برای شما باشند. سازندگان این وب‌سایت هفت روز هفته و ۲۴ ساعته به شما پاسخگو هستند و شما را در تمام زمینه‌ها راهنمایی می‌کنند. اگر به کاری که انجام می‌دهید، ایمان دارید و قصد دارید که قله‌های موفقیت را بپیمایید، می‌توانید به سیستم رتبه بندی و سطح هر فریلنسر توجه نموده و کم کم خودتان را بالا بکشید. در این زمینه یک رقابت سالم وجود دارد و شما به پایان رساندن موفقیت آمیز پروژه‌ها، می‌توانید بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده و کارفرمایان دیگری که به دنبال فریلنسر هستند را تحت تاثیر قرار دهید. در چنین شرایطی رتبه‌ی شما سبب می‌شود که به‌عنوان گزینه‌های ابتدایی به پروژه‌ها پیشنهاد شوید.

سوالات متداول پیرامون سایت فایور

 • آیا سایت فایور پاسپورت ایرانی را قبول می کند؟

  متاسفانه در بعضی از مواقع مشاهده شده ، که سایت فایور افرادی را که با پاسپورت ایرانی ثبت نام کردند اکانتشان را مسدود کرده ، و ترجیحا پیشنهاد می شود ، با آیدی کارت خارجی ثبت نام کنید

 • چه مواردی باعث مسدود شدن اکانت در سایت های فریلنسری می شود؟

  یکی از موارد بسیار مهمی که باید به آن خیلی توجه کرد این است که اگر اکانتی در سایت های فریلنسری بسته می شود به علت نقض قوانین آن سایت هست و زمانی که شما در سایت فایور و یا دیگر سایت ها ثبت نام می کنید، تیک مربوط به تایید قوانین سایت را می زنید یعنی من تمام قوانین سایت شما را قبول می کند لذا سایت فایور دارای یک سیستم کاملا هوشمند اگر این سیستم احساس کند شما در حال نقض قوانین ذکر شده در سایت هستید سریعا اکانت شما در سایت فایور را مسدود می کند،لذا دانستن این موارد که از قوانین سایت فایور می باشد به شما در رعایت این قوانین بسیار کمک می کند

  مقاله ی مواردی که باعث مسدود شدن اکانت در سایت های فریلنسری می شود را مطالعه کنید.
 • چگونه با آیپی غیر ایران وارد سایت فایور و پی پال بشوم؟

  همانطور که می دانید در صورتی که با آیپی ایران وارد سایت فایور یا هر سایت فریلنسری دیگری شوید سایت فایور یا پی پال یا هر سایت فریلنسری دیگر اکانت شما را مسدود ، و دیگر اجازه فعالیت را به شما نمی دهد و همچنین در صورتی که از vps یا vpn هم وصل شوید اکانت فریلنسری شما دجار مشکل یا مسدودی دائمی می شود مجموعه اکانت فریلنسر تمام راهکار های لازم برای رفع این مشکل را پیدا کرده و این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی بتوانید در این سایت ها بدون مشکل آیپی کار کنید

 • کاربرد شماره موبایل خارجی برای استفاده در سایت فایور چه می باشد؟

  سایت فریلنسری و همچنین فریلنسر و فایور و پی پال کاربران خود را ملزم کردند که بخش تلفن را وریفای کنند تا این بخش از جمله بخش های مهم در احراز هویت در این سایت ها به حساب بیاید نکته مهم در ارتباط با این سایت ها این هست که این سایت ها بسیار هوشمند بوده و در صورتی که از شماره های فیک یا شماره های یکبار مصرف یا شماره مجازی اجاره ای دارای پنل استفاده کنید حساب شما مسدود می شود مجموعه اکانت فریلنسر مشکل مربوط به وریفای تلفن را برای شما عزیزان برطرف کرده و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

 • آیا می توان با یک شماره مجازی بخش وریفای اس ام اس را گذراند؟

  خیر به هیچ عنوان این کار را نکنید چون شماره های مجازی یا اغلب توسط سایت spam شده اند به عنوان مثال شماره ی google voice. نکته دیگر اینکه شماره های مجازی ، شماره های ثابتی نیستند و شما عمل وریفای را انجام می دهید ولی زمانی که می خواهید پول خود را برداشت کنید به مشکل بر می خورید پس شما نیاز به یک سیم کارت فیزیکی دارید و یا یک شماره ثابت که هیچ وقت تغییر نکند و یا توسط شخص دیگری استفاده نشده باشد.

 • آیا می توان با پی پال یا دیگر حساب های بانکی شخص دیگری درآمدمان را نقد کنیم؟

  خیر به هیچ وجه این کار را نکنید حتما حساب پی پال یا حساب بانکی معرفی شده بنام صاحب اکانت باشد

 • منظور از Vat در افتتاح اکانت در سایت های فریلنسری چیست؟

  کد vat یک شماره ای است که برای پرداخت مالیات به هر شخصی ارائه می شود اگر شما از کشور هایی که واحد پولی آنها یورو باشد یا کشور هند ، پاکستان ، انگلیس یا دیگر کشور های مربوطه در سایت های فریلنسری ثبت نام کنید علاوه بر کسر مالیات از درآمد شما از شما می خواهند این بخش را حتما با کد vat که برای افراد ساکن آن کشور مشمول مالیات هست پر کنید ، با توجه به اینکه شما این کد را ندارید قطعا در ادامه و آینده به مشکل می خورید حتی المقدور از کشورهایی که نیاز به vat ندارند اقدام کنید

 • آیا قبلا در سایت فایور و پی پال اکانت داشتید و الان بسته شده است؟

  نکته 1:اگر کسی قبلا در سایت فایور ثبت نام کرده باشد و اکانتی بنام خودش وریفای شده باشد یا اینکه سایت فایور اکانت او را بسته باشد آن شخص نمی تواند با هویت خودش در سایت فایور مجدد ثبت نام کند

  نکته 2:اگر کسی قبلا در سایت پی پال ثبت نام کرده باشد و اکانتی بنام خودش وریفای شده باشد یا اینکه سایت پی پال اکانت او را بدلیل نقض قوانین توسط آن شخص بسته باشد آن شخص نمی تواند با هویت خودش در سایت پی پال مجدد ثبت نام کند

  نتیجه گیری:شما حتما با هویتی در سایت های فریلنسری ثبت نام کنید که سابقه منفی مشابه بالا نداشته باشد ، اگر قبلا در این سایت ها اکانت داشته اید حتما در موقع ارسال مدارک به صورت کامل توضیح دهید و یا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید

 • کشور های تحریم شده در سایت های فریلنسری و پی پال
  • کوبا
  • ایران
  • کره شمالی
  • سوریه
  • سودان

سوالات متداول سایت پی پال

تمام موارد مهم درباره افتتاح حساب پی پال