وبلاگ

image
image
image
image
image
image
image
image
image

نحوه افتتاح حساب پی پال وریفای شده

امروزه یکی از مهم ترین سوالاتی که توسط کاربران دنیای مجازی پرسیده می شود این است که افتتاح حساب پی پال چگونه است؟ آیا شما اصلا به این مفهوم آشنا هستید؟ شاید پیش از این نکته ای که به میان می آید این است که پی پال چیست و به چه کار می آید؟

 افتتاح حساب پی پال چگونه است؟

مطمئنا با وجود تحریم هایی که هم اکنون در زمینه های مختلف ایجاد شده است، افتتاح حساب پی پال یکی از مشکلاتی است که برای کاربران دنیای آنلاین ایجاد شده است. بسیاری از افراد اینطور تصور می کنند که با وجود تحریم هایی که وجود دارد نمی توانید از خدمات این سیستم ها استفاده کنید. البته باید به شما بگوییم که شرکت های بسیاری در این زمینه با هدف ارائه خدمات ارزی فعالیت می کنند و بسیاری از آن ها با اهداف ارائه خدمات مختلف ایجاد شده اند. شما در واقع می توانید افتتاح حساب پی پال را به آسانی و به صورت وریفای شده انجام دهید. آیا دوست دارید که با نحوه این کار آشنا شوید؟ آیا میخواهید بدانید که افتتاح حساب پی پال به شما چه کمکی خواهد کرد؟ در این بخش با ما و معرفی حساب پی پل همراه شوید تا بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید.

افتتاح حساب پی پال

اگر شما هم با پی پال آشنا نباشید باید بدانید که در واقع سالهاست که پی پال به عنوان یکی از سیستم های امن در زمینه جایگاه پرداخت فعالیت می کند. افرادی که در این زمینه در اینترنت فعالیت می کنند میتوانند به آسانی به پی پال آشنا شوند و مطمئن باشند که تنها چیزی که برای انجام معاملات پولی خود نیاز دارند در واقع یک آدرس ایمیل است. با وجود اینکه درگاه های پرداخت بسیاری ایجاد شده اند اما همچنین هم پی پال به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین فعالیت دارد. با رشد بی وقفه پی پال اما توانسته است تا از طریق ایجاد انواع درگاه های پرداخت معتبر برای خریداران و همچنین فروشندگان در این زمینه به صورت کاملا ایمن فعالیت کند. افتتاح حساب پی پال اما یکی از مشکلاتی است که ایرانیان به عنوان ساکنان یک کشور تحریم شده با آن دچار مشکل می شوند. ارسال پرداخت اما با استفاده از پی پال آسان است و شاید یکی از بهترین راه های در دسترس باشد. اگر شما هم میخواهید هر ماه مقدار ثابتی را از مشتریان خود دریافت کنید میتوانید برای پرداخت های صورت حساب های ماهیانه خود از پی پال استفاده کنید که یک روش ایمن و حرفه ای برای پرداخت است.

افتتاح حساب پی پال وریفای شده چگونه انجام می شود؟

متاسفانه به دلیل مشکلات زیادی که هم اکنون وجود دارد و به دلیل تحریم های بسیار زیاد امکان افتتاح حساب پی پال در ایران وجود ندارد. البته متخصصینی که در این زمینه وجود دارند به راحتی این کار را برای شما انجام خواهند داد. این نوع افتتاح حساب در واقع با تعاملاتی که این افراد با کشورهای همسایه دارند انجام خواهد شد.

نحوه افتتاح حساب پی پال

همانطور که میدانید اغلب سایت های خارجی هم اکنون با آی پی ایران فیلتر هستند و به همین دلیل هم میتوان گفت که عملا امکان اینکه شما بتوانید افتتاح حساب پی پال را انجام دهید غیرممکن است. البته ما به شما پیشنهاد میکنیم که به هیچ وجه در این زمینه از فیلترشکن استفاده نکند چرا که این کار باعث می شود تا حساب شما غیر قابل دسترسی شود. راه حل این کار در واقع در دست کسانی است که به صورت کاملا حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند. پس از آن ها که افتتاح حساب پی پال را انجام دادید میتوانید از آن به بعد برای متصل شدن خود امکاناتی را فراهم کنید تا از طریق آن ها بتوانید با اتصال یک ریموت در خارج از ایران به حساب پی پال خود متصل شوید . هرگز دچار هیچ یک از مشکلاتی که در این زمینه به وجود می آید نیز نخواهید شد.

تنها کاری که باید بکنید این است که یک حساب پی پال را افتتاح کنید و به طور ایمن اطلاعات حساب بانکی و یا کارت اعتباری خود را به آن اضافه کنید. زمانی که در میلیون ها سایت مختلف در حال جست و جو هستید میتوانید به دنبال دکمه پی پال باشید تا پرداخت آنلاین را انجام دهید. در این صورت می توانید با وارد شدن به پی پال و و ایجاد یک حساب با ایمیل و رمز عبور خود به صورت کاملا سریع این کار را انجام دهید.

وریفای در افتتاح حساب پی پال چگونه انجام می شود؟

برای اینکه افتتاح حساب پی پال را وریفای کنید باید به طور حتم از یکی از شرکت های ارزی کمک بگیرید. دلیل این کار این است که اغلب سایت هایی که در این زمینه از آنها استفاده می شود دچار تحریم هایی شده اند که از جانب شرکت های مختلف ایجاد شده اند. در غیر این صورت اگر شما این کار را بدون کمک شرکت های ارزی انجام دهید به محض اینکه وارد سایت پی پال می شوید آی پی شما بلاک خواهد شد.

هزینه افتتاح حساب پی پال

برای اینکه حساب پی پال شما به درستی وریفای شود و افتتاح حساب پی پال شما هم به درستی تایید شود به دو یا سه روز کاری زمان نیاز است. در واقع میتوان گفت که این کار با هزینه هایی هم همراه است. در حال حاضر شما برای اینکه بتوانید یک حساب پی پال وریفای شده را داشته باشید می توانید از سایت ما در این زمینه کمک بگیرید. بعد از این کار اما شارژی در حساب شما وجود نخواهد داشت اما به واسطه افتتاح حساب پی پال 5 دلار در کارت اعتباری شما شارژ خواهد شد. با استفاده از این پنج دلار شما میتوانید در انواع فروشگاه های اینترنتی مانند آمازون و همچنین سوق خریدهای خود را انجام دهید. در واقع افتتاح حساب پی پال به شما کمک خواهد کرد که بتوانید خرید و فروش را به آسانی انجام دهید و دیگر مشکلی در این زمینه نخواهید داشت. با اینکه افتتاح حساب پی پال در واقع کم و زیاد های بسیاری را خواهد داشت و ممکن است که با مشکلات بسیاری رو به رو شوید اما بهترین کار این است که افتتاح حساب پی پال را به یک فرد مطمئن در این زمینه بسپارید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های اجباری توسط ستاره مشخص شده اند *