وبلاگ

 • صفحه اصلی
 • بررسی پروفایل ، بهترین فریلنسرهای طراحی وب در آپورک
image
image
image
image
image
image
image
image
بررسی پروفایل ، بهترین فریلنسرهای طراحی وب در آپورک

ب��رسی پروفایل ، بهترین فریلنسرهای طراحی وب در آپورک

در این مطلب قصد داریم که کمی بیشتر در مورد شاخه طراحی وب در وب‌سایت Upwork صحبت کنیم و ببینیم که چه افرادی به‌عنوان بهترین فریلنسرهای این شاخه در حال فعالیت هستند. یکی از بهترین قابلیت‌های این سایت در معرفی فریلنسرهای محبوب و کاردان است، که چنین امری تنها با فعالیت درست و متداوم در این وب‌سایت محقق شده است و با استفاده از ابزارهای سنجش این وب‌سایت، می‌توان مهارت و تعهد یک فریلنسر را در این حوزه جویا شد. در ادامه به سراغ برخی از بهترین فریلنسرهای طراحی وب می‌رویم.

 در این مطلب قصد داریم که کمی بیشتر در مورد شاخه طراحی وب در وب‌سایت Upwork صحبت کنیم و ببینیم که چه ...

 1. آقای Jasmin C

  آقای Jasmin C. در بوسنی و هرزگوین زندگی می‌کند و از جمله مهارت‌های وی می‌توان به طراحی وب، المنتوری، انیمیشن‌سازی، ساخت افکت‌های ویژه ویدیویی و طراحی گرافیکی اشاره کرد. او به‌طور میانگین ۷۶ درصد در پروژه‌هایی که دریافت کرده است، موفق عمل کرده و چنین آماری را می‌توان از بازخوردهای کارفرمایانی که وی با آن‌ها همکاری کرده است، مشاهده نمود.
  در این مطلب قصد داریم که کمی بیشتر در مورد شاخه طراحی وب در وب‌سایت Upwork صحبت کنیم و ببینیم که چه ...

  از جمله مهارت‌های تخصصی وی می‌توان طراحی تعاملی، تحقیق و توسعه شخصی، اهداف و ارزیابی بودجه، ایجاد جلوه‌های ویژه با برنامه Adobe After Effects و همچنین طراحی هنری و تابعی با وردپرس اشاره کرد. این فرد تاکنون با قبول ۴۸ پروژه کاری، بیش از ۴۰ هزار دلار از این راه درآمد کسب کرده است و میانگین ساعات کاری وی هم به ۵۷۴ ساعت می‌رسد. بدین ترتیب رقم ۵۰ دلار درآمد برای هر ساعت وی، نشان‌دهنده مهارت و حرفه‌ای بودن کار وی است.

  اگر بخواهیم نگاهی هم به‌ پروژه‌هایی که تاکنون انجام داده است بیندازیم، متوجه می‌شویم که اکثر پروژه‌های وی در حوزه وردپرس و طراحی مربوط به این سیستم بوده است. او با کار روی یک پروژه طراحی وردپرس با انیمیشن ویدیو، حدود ۳ هزار دلار درآمد کرده است. دومین پروژه وی هم طراحی وردپرس با انیمیشن‌های اسلایدر بوده است که حدود ۲ هزار دلار برای وی عایدی داشته است. در نهایت به طراحی وردپرس با المنتور یا صفحه ساز می‌رسیم که حدود هزار دلار هم پاداش انجام دادن این پروژه بوده است.

 2. آقای Agus Riady O

  آقای Agus Riady O. در اندونزی ساکن است و با موفقیت ۱۰۰ درصدی در پروژه‌های دریافتی، بهترین رتبه را در این سایت به‌نام خود کرده است. مهارت اصلی وی در طراحی حرفه‌ای گرافیکی است و در پروفایل وی می‌خوانیم که او به‌خوبی می‌تواند با استفاده از طرح گرافیکی خوب و حرفه‌ای، فروش محصولات را به‌حد قابل توجهی بالا ببرد. او بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی کار و تجربه در حوزه تبلیغات دیجیتالی داشته است. از بهترین ویژگی‌های کاری وی می‌توان به پاسخ‌گویی سریع و پشتیبانی تمام مدت در مدت توسعه‌ی پروژه و ارائه‌ی طراحی حرفه‌ای و راه حل گرا برای تمامی پروژه‌ها اشاره کرد.
  در این مطلب قصد داریم که کمی بیشتر در مورد شاخه طراحی وب در وب‌سایت Upwork صحبت کنیم و ببینیم که چه ...

  او تا کنون ۸ پروژه آن‌هم طی ۴۷۳۴ ساعت انجام داده است و درآمد وی هم بیش از ۱۰۰ هزار دلار بوده است. او به طور میانگین در هر ساعت، ۵۰ دلار درآمد کسب کرده است و می‌توان گفت که با حساسیت بسیار پروژه‌ای را برای خود انتخاب می‌کند. اگر بخواهیم به سه مورد از پروژه‌های وی اشاره کنیم، می‌توانیم به Illustration با درآمد ۱۷۵۰ دلاری، Design & Creative با درآمد ۸۰۰ دلاری و طراحی موبایل و وب با درآمد ۲۰۰ دلاری اشاره کنیم.

  کارفرمایان بسیاری وی را بسیار قابل اعتماد می‌دانند و از ایده‌های عالی وی استقبال می‌کنند. رضایت صد در صدی این افراد نشان می‌دهد که او با خوشحالی و احساس وظیفه تمام، پروژه‌ها را به اتمام می‌رساند و وظایف خود را با نگرشی عالی به سرانجام می‌رساند. چنین چیزی سبب می‌شود که او با حداکثر توان پروژه را به اتمام رسانده و بسیار هم متعهد باشد.

 3. خانم Kathrina T
  خانم کاترین در کانادا زندگی می‌کند و به‌صورت تخصصی روی مبحث طراحی وب و گرافیک فعالیت دارد. او تقریبا هشت سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در این زمینه را دارد و توانسته است که به مهارت بالایی در برنامه‌های Illustrator، فتوشاپ و InDesign دست یابد. او از این ابزارها برای طراحی وب و کار نقاشی استفاده می‌کند و با موفقیت صد در صدی در پروژه‌های پرتعداد خود، یکی از بهترین‌های این زمینه شناخته می‌شود. او حدود ۱۹۳ پروژه تاکنون کار کرده است و میزان ساعات فعالیت وی هم به ۷۷۸۶ ساعت می‌رسد. او از طریق این پروژه‌ها بیش از ۲۰۰ هزار دلار درآمد داشته است و میزان درآمد وی در هر ساعت به ۴۳.۷۵ دلار می‌رسد.
  در این مطلب قصد داریم که کمی بیشتر در مورد شاخه طراحی وب در وب‌سایت Upwork صحبت کنیم و ببینیم که چه ...

  از بهترین پروژه‌های وب می‌توان به طراحی لوگو و برندینگ به مبلغ ۴۵۰ دلار و طراحی گرافیکی برای یکی از شرکت‌ها به مبلغ ۲۵۰ دلار اشاره کرد. از بازخوردهای کارفرمایان متوجه می‌شویم که او یک طراح شگفت انگیز است و در بسیاری از پروژه‌های آن‌ها شرکت می‌کند. او صبر و شکیبایی بسیاری در کارش دارد و کیفیت اولویت اول را برایش دارد. او یک کار شگفت انگیز در نهایت به شما تحویل می‌دهد و قابلیت این را دارد که از تمام کارهای خودش پشتیبانی کرده و ایرادات احتمالی را نیز برطرف سازد. کاترینا یک متخصص گرافیک تمام عیار است و بسیاری از کارفرمایان از وی قدردانی می‌کنند.

  او از سال ۲۰۱۱ در این سایت فعالیت دارد و سابقا در کمپانی‌های مختلفی نیز به‌عنوان دستیار گرافیک فعال بوده است. او از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ در دانشگاه میریام مشغول به تحصیل در حوزه بازاریابی بوده است و بعدها دو سال هم به‌عنوان طراحی گرافیکی در دانشگاه Sessions تحصیل کرده است.

 4. آقای Joseph D

  آقای Joseph D. هم با موفقیت صد در صدی در فعالیت‌های خود، توانسته است که نامی خوش در این وب‌سایت داشته باشد. تفاوت وی با دیگران در تعداد پروژه‌های بالا و درآمد سرشار وی است. او تاکنون ۳۵۳ پروژه معادل با ۱۰ هزار و ۵۶۷ ساعت انجام داده است و طی آن هم ۶۰۰ هزار دلار درآمد کسب کرده است که میزان درآمد ساعتی وی را به حدود ۷۵ دلار می‌رساند. تخصص اصلی وی در طراحی وب‌سایت‌های ووکامرس است و می‌تواند در شخصی سازی سایت، دسته بندی محصولات، ایجاد سبد خرید، ایجاد درگاه‌های پرداخت و صفحات هر محصول، پروژه‌های زیادی را به انجام رساند. او با بسیاری از تم‌های حوزه Divi هم آشنا است و آن‌ها به‌صورت رایگان در اختیار پروژه‌هایی که با آن‌ها فعالیت دارد، قرار می‌دهد.
  در این مطلب قصد داریم که کمی بیشتر در مورد شاخه طراحی وب در وب‌سایت Upwork صحبت کنیم و ببینیم که چه ...

  او پروژه‌های نسبتا سنگینی در کارنامه‌اش داشته است که به‌عنوان مثال به‌توان به پروژه توسعه‌ی یک سایت تجارت الکترونیک به‌مبلغ ۳۲۵۰ دلار اشاره کرد. از دیگر پروژه‌های وی می‌توان به توسعه‌ی موبایل و توسعه‌ی وب با قیمت‌های ۱۳۰۰ و ۱۰۰۰ دلار اشاره کرد. با نگاهی به بازخوردها متوجه می‌شویم که آقای جوزف در سایت Upwork به‌مثابه‌ی یک ستاره‌ی راک عمل می‌کند و پشتیبانی همیشگی و ارائه کار با کیفیت در پروژه‌های بزرگ، از جمله خصوصیت‌های وی است. بسیاری از کارفرمایان نیز از فعالیت با چنین فردی احساس افتخار می‌کنند. گفتنی است که او در زمینه موسیقی هم دستی بر آتش دارد و از سال ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۵ در دانشگاه Full Sail به تحصیل در رشته مهندسی صدا مشغول بوده است.

 5. خانم Yulia A

  خانم Yulia A. در اکراین زندگی می‌کند و یک طراح گرافیکست ماهر است که با استعداد و انگیزه‌ای تمام و با داشتن ۱۰ سال تجربه‌ی فعالیت، توانسته است که در پروژه‌های مختلفی حضور داشته باشد. او برای کتاب، مجله‌ها، کارت ویزیت، پوستر و وب‌سایت‌های مختلف، کارهای گرافیکی و تصویرسازی انجام می‌دهد و توانسته است که با خلاقیت، پروژه‌های خود را با کیفیتی بالا و تضمین شده انجام دهد.او تاکنون ۸۰ پروژه با موفقیت به سرانجام رسانده است و در طول ۱۱۶۶ ساعت کار، ۲۰ هزار دلار درآمد داشته است که میزان درآمد ساعتی وی را به ۵۰ دلار می‌رساند. از جمله مهارت‌های وی می‌توان به کار با برنامه‌های همچون فتوشاپ، Illustrator، این دیزاین، کورل، ادوب فلش و غیره اشاره کرد. او مهارت زیادی در طراحی و نقاشی دیجی��الی دارد و از آن‌ها برای طراحی وب نیز استفاده می‌کند. همان‌طور که ذکر شد، او در تمام پروژه‌های خود نمره کامل کسب کرده است و همین باعث می‌شود که به‌عنوان یکی از بهترین‌ها در لیست ما حضور داشته باشد.
  در این مطلب قصد داریم که کمی بیشتر در مورد شاخه طراحی وب در وب‌سایت Upwork صحبت کنیم و ببینیم که چه ...

 6.  آقای Yevgeniy M

  آقای Yevgeniy M. در شهر فینیکس ایالت آریزونا زندگی می‌کند و تاکنون ۲۶ پروژه‌ با نرخ موفقیت ۸۵ درصدی در سایت Upwork به ثبت رسانده است. او حدود ۷۵ دلار در هر ساعت فعالیت خودش درآمد دارد و با ۸۴۲ ساعت کار روی پروژه‌ها، به درآمدی بالغ بر ۶۰ هزار دلار دست یافته است. او در زمینه‌ی طراحی وب، کار با HTML، کار روی سئوی مطالب، طراحی رابط کاربری، طراحی تجربه کاربری و سازماندهی نرخ تبدیل مهارت دارد و توانسته است که یکی از بهترین‌های این حوزه تلقی شود.
  در این مطلب قصد داریم که کمی بیشتر در مورد شاخه طراحی وب در وب‌سایت Upwork صحبت کنیم و ببینیم که چه ...
  کارفرمایان بسیاری علاقه‌مند به همکاری دوباره با وی هستند و چنین چیزی را در نرخ نمرات کسب شده وی هم می‌توان کاملا مشاهده کرد. او در زمینه طراحی وب و توسعه‌ی وب‌سایت‌های مختلف نقش داشته اس و با ابزارهای مختلفی هم کار کرده است. در پروفایل کاری وی کاملا به این موارد اشاره شده است. او سابقه فعالیت در شرکت‌های دیگر را هم دارد که می‌توان به USCAV و Whitespark اشاره کرد. البته این فعالیت‌ها عموما یک‌ساله بوده‌اند و بعد از ملحق شدن به Upwork، به‌طور خاص در این زمینه فعالیت‌های خود را ادامه داده است.

همانطور که قبل نیز مورد اشاره قرار گرفت، برای فعالیت در سایت آپورک، نیاز به یک حساب وریفای شده خواهید داشت. یکی از کاربردی ترین خدماتی که مجموعه سایت اکانت فریلنسر به مراجعین سایت خود ارائه می دهد، ایجاد امکان افتتاح حساب وریفای شده و کاملا قانونی در سایت آپورک برای علاقمندان به فعالیت در این سایت می باشد که از طریق مراجعه به این سایت می توانید از این قابلیت بهره مند شوید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های اجباری توسط ستاره مشخص شده اند*