وبلاگ

  • صفحه اصلی
  • چرا من نمی تونم در سایت فریلنسر پیشنهاد به پروژه ارسال کنم ؟
image
image
image
image
image
image
image
image
image

چرا من نمی تونم در سایت فریلنسر پیشنهاد به پروژه ارسال کنم ؟

در این مقاله سعی داریم به بررسی مشکل عدم ثبت پیشنهاد در سایت فریلنسر بپردازیم ، از جمله مشکلات معمول این است که اطلاعات پروفایل شما کامل نباشد ، حال در صورتی که علاقه مند هستید این مشکلات معمول را بشناسید تا دچار مشکل نشوید این مقاله به شما کمک شایانی می کند

  • پروفایل شما تکمیل نشده است . برای ارسال پیشنهاد ، اطمینان حاصل کنید که عکس پروفایل ، subheading و قسمت توضیحات خالی نباشد . همچنین می بایست زبان و محل سکونت خود را انتخاب کنید.
  • شما مهارت های پیش نیاز پروژه را نگذرانده اید.حداقل می بایست یکی از مهارت های لازم برای ثبت پیشنهاد برای پروژه را پیش از ثبت پیشنهاد گذرانده باشید .

 

  • شما آزمون های لازم را پشت سر نگذاشته اید . برخی کارفرما ها ، فریلنسر ها را ملزم به گذراندن آزمون هایی مشخص میکنند تا پس از آن بتوانند پیشنهاد ارسال کنند . آنها از این طریق می توانند مطمئن شوند فرد حرفه ای را استخدام کرده اند که برای انجام پروژه واجد شرایط هست . این پروژه ها با تگ Qualified  . مشخص شده اند،در صفحه این پروژه ها ، آزمون های پیش نیاز پایین عبارت Qualifications Required هستند.

  • شما بیش از حد مجاز پیشنهاد ارسال کرده اید . زمانی که پیشنهادی به پروژه ارسال میکنید ، تعداد پیشنهاد های بعدی که مجاز به ارسال هستید ، قابل مشاهده هست . همچنین می توانید در بخش پایین سمت راست داشبورد ، آن را ببینید . اگر پس از اتمام مقدار مجاز ثبت پیشنهاد برای پروژه نمی توانید تا زمانی که مجوز ارسال پیشنهاد پروژه برای شما صادر شود صبر کنید ، می توانید عضویت خود را ارتقا دهید تا پیشنهاد های بیشتری ارسال کنید . در این باره مقاله  bid limit and replenishment here را بخوانید. برای پروژه محدودیت هایی وجود دارد. پروژه هایی به نام Recruiter وجود دارد که تنها برخی فرینسر ها به نام Preferred Freelancers می توانند به آنها پیشنهاد ارسال کنند.می توانید عضویت خود را ارتقا دهید تا پیشنهاد های بیشتری ارسال کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های اجباری توسط ستاره مشخص شده اند *