وبلاگ

  • صفحه اصلی
  • ثبت پیشنهاد برای پروژه های سایت freelancer.com
image
image
image
image
image
image
image
image
image

ثبت پیشنهاد برای پروژه های سایت freelancer.com

در این مقاله سعی داریم به بررسی نحوه ثبت پیشنهاد در سایت فریلنسر بپردازیم ، ثبت پیشنهاد برای پروژه های فریلنسری یکی از مهم ترین بخش ها می باشد که یک فریلنسر باید با آن آشنا باشد و بتواند در سایت های فریلنسری در رقابت با دیگر فریلنسر ها ، پیشنهاد مناسب تری را به ثبت برساند.

 

  • Browse Projects را برای انتخاب پروژه هایی که با مهارت های شما تطابق دارد ، انتخاب کنید . فیلتر گزینه ها در صفحه نتایج در دسترس شماست . با استفاده از آن می توانید پروژه ها را بر اساس ، پرداخت ثابت و یا پرداخت ساعتی ، مهارت های مورد نیاز آن ، لیست نوع پروژه ، بودجه ، موقعیت مکانی و زبان آن انتخاب کنید .

  • برای نمایش جزئیات بیشتر درباره پروژه هایی که به نظر شما جالب توجه هستند ، به سادگی می توانید بر روی آنها از لیست پروژه ها کلیک کنید .

  • توضیحات تکمیلی پروژه را با این روش بخوانید . در اینجا 5 نکته وجود دارد که باید قبل از ارسال پیشنهاد بررسی اش کنید . زمانی که شما مطمئن شدید می توانید کار را انجام دهید و پروژه مناسب شماست بر روی Bid on This Project کلیک کنید .

  • هزینه و زمان تحویل پروژه را وارد کنید . شما همچنین می توانید (دلخواهی) حامی پیشنهاد خود باشید . بر روی Place Bid کلیک کنید .

  • یک پیشنهاد دقیق بنویسید که شامل تجربه کاری ، گواهینامه های تحصیلی ، نمونه کار ها و ... باشد .

در بخش Proposed Milestones ، شما می بایست تجزیه و تحلیل وظایف مورد نیاز برای تکمیل پروژه را  شرح دهید تا بر اساس تکمیل هر یک از وظایف بخشی از مبلغ توافقی را دریافت کنید .

برای مشاهده پیشنهاد هایی که به پروژه هایی که هنوز باز هستند ، ارسال کرده اید به بخش My Projects رفته و Active Bids را انتخاب کنید .

نظرات کاربران

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های اجباری توسط ستاره مشخص شده اند *